1981
SECTIONALS
SITE WINNER CLASS
Anderson Madison HeightsAnderson 
Barr-ReeveBarr-Reeve 
BatesvilleBatesville 
Beech GroveFranklin Central 
BellmontSouth Adams 
Bloomington NorthMartinsville 
Blue RiverNew Castle 
BoonvilleBoonville 
BrownstownSeymour 
ChurubuscoColumbia City 
Clay CitySullivan 
ConnersvilleConnersville 
Crawford CountyCorydon Central 
Decatur CentralBen Davis 
East CentralLawrenceburg 
Elkhart CentralElkhart Central 
EminenceGreencastle 
Evansville ReitzEvansville Reitz 
Floyd CentralNew Albany 
Fort Wayne NorthropFort Wayne Northrop 
FrankfortTipton 
GarrettDeKalb 
GarrettGarrett 
Gary WallaceGary Roosevelt 
Gibson SouthernPrinceton 
Hammond MortonHammond 
HardingFort Wayne Luers 
HauserColumbus North 
Indianapolis TechIndianapolis Tech 
JasperJasper 
KnoxKnox 
Lake StationMerrillville 
LaVilleNew Prairie 
Lewis CassPioneer 
McCutcheonMcCutcheon 
Michigan City RogersLaPorte 
MishawakaSouth Bend Clay 
MississinewaMarion 
Mount Vernon (Fortville)Greenfield-Central 
MunsterMunster 
North Central (Indianapolis)Brebeuf Jesuit 
NorthfieldHuntington North 
NorthfieldManchester 
NorthwesternWestern 
NorthWoodNorthWood 
PlainfieldBrownsburg 
PortageChesterton 
Randolph SouthernRandolph Southern 
RochesterRochester 
ScottsburgScottsburg 
SeegerBenton Central 
Silver CreekCharlestown 
South KnoxVincennes Lincoln 
South NewtonSouth Newton 
South VermillionRockville 
Switz CityBloomfield 
Triton CentralRushville 
Twin LakesDelphi 
Warren CentralWarren Central 
WarsawWawasee 
West NoblePrairie Heights 
West VigoTerre Haute South 
Western BooneNorth Montgomery 
WestfieldCarmel 
WhitelandFranklin 
YorktownMuncie North 
REGIONALS
SITE WINNER CLASS
AndersonAnderson 
CalumetHammond 
Center GroveBen Davis 
Columbus NorthSeymour 
Elkhart CentralNorthWood 
Fort Wayne NorthopGarrett 
Gibson SouthernEvansville Reitz 
GreencastleRockville 
Greenfield-CentralRushville 
Huntington NorthMarion 
New AlbanyNew Albany 
North MontgomeryBenton Central 
ValparaisoChesterton 
Warren CentralIndianapolis Tech 
WarsawColumbia City 
WashingtonVincennes Lincoln 
SEMISTATES
SITE WINNER CLASS
Bedford North LawrenceEvansville Reitz 
Ben DavisRushville 
Fort Wayne NorthropMarion 
Lafayette JeffChesterton 
STATE
SITE WINNER CLASS
Market Square ArenaEvansville Reitz