2004
SECTIONALS
SITE WINNER CLASS
Anderson HighlandGreenfield-Central4A
Ben DavisPike4A
Columbus NorthShelbyville4A
Crown PointValparaiso4A
Evansville HarrisonCastle4A
Floyd CentralJeffersonville4A
FranklinPerry Meridian4A
Gary WestGary West4A
GoshenElkhart Memorial4A
Huntington NorthHuntington North4A
Indianapolis TechIndianapolis Tech4A
KokomoKokomo4A
North Central (Indianapolis)North Central (Indianapolis)4A
South Bend RileySouth Bend Washington4A
Terre Haute SouthMooresville4A
WarsawWarsaw4A
Beech GroveIndianapolis Roncalli3A
CalumetCalumet3A
EdgewoodEdgewood3A
ElwoodJay County3A
Evansville MemorialEvansville Memorial3A
Fort Wayne DwengerFort Wayne Luers3A
Fort Wayne ElmhurstTippecanoe Valley3A
FrankfortWest Lafayette3A
Franklin CountyRushville3A
Gibson SouthernWashington3A
Kankakee ValleyGary Wallace3A
New PrairieSouth Bend St. Joseph3A
North HarrisonCorydon Central3A
Pendleton HeightsNew Palestine3A
WawaseeNorthWood3A
Western BooneBrebeuf Jesuit3A
BremenBremen2A
CascadeSouth Putnam2A
ClarksvilleBrownstown Central2A
GarrettGarrett2A
Hanover CentralWheeler2A
HardingHarding2A
ManchesterManchester2A
North KnoxNorth Knox2A
North MontgomeryNorth Montgomery2A
NorthwesternTaylor2A
ShenandoahShenandoah2A
SpeedwayHeritage Christian2A
Switzerland CountySwitzerland County2A
Tell CityTell City2A
WinamacRochester2A
WinchesterCambridge City Lincoln2A
Clay CityWhite River Valley1A
CovingtonNorth Vermillion1A
CulverTriton1A
EminenceIndianapolis Lutheran1A
FrontierClinton Prairie1A
HamiltonFort Wayne Canterbury1A
Jac-Cen-DelJac-Cen-Del1A
KoutsWhiting1A
New WashingtonSouth Central (Elizabeth)1A
North DaviessWashington Catholic1A
North WhiteSouth Newton1A
Randolph SouthernRandolph Southern1A
Southwestern (Shelbyville)Southwestern (Shelbyville)1A
Springs ValleyNortheast Dubois1A
TecumsehTecumseh1A
Tri-CentralTri-Central1A
REGIONALS
SITE WINNER CLASS
Bedford North LawrenceMooresville4A
Huntington NorthWarsaw4A
SouthportNorth Central (Indianapolis)4A
ValparaisoValparaiso4A
JasperEvansville Memorial3A
Mount Vernon (Fortville)Brebeuf Jesuit3A
PeruFort Wayne Luers3A
Twin LakesSouth Bend St. Joseph3A
Forest ParkNorth Knox2A
Indian CreekHeritage Christian2A
Rensselaer CentralRochester2A
South AdamsGarrett2A
CulverFort Wayne Canterbury1A
LapelTri-Central1A
North DaviessWashington Catholic1A
Southwestern (Shelbyville)Southwestern (Shelbyville)1A
SEMISTATES
SITE WINNER CLASS
SouthportNorth Central (Indianapolis)4A
WarsawWarsaw4A
SouthportBrebeuf Jesuit3A
WarsawFort Wayne Luers3A
PlymouthRochester2A
SouthridgeHeritage Christian2A
PlymouthTri-Central1A
SouthridgeWashington Catholic1A
STATE
SITE WINNER CLASS
Conseco FieldhouseNorth Central (Indianapolis)4A
Conseco FieldhouseBrebeuf Jesuit3A
Conseco FieldhouseRochester2A
Conseco FieldhouseTri-Central1A