2010
SECTIONALS
SITE WINNER CLASS
Bloomington NorthBloomington South4A
ConcordElkhart Memorial4A
East NobleFort Wayne Snider4A
Evansville NorthEvansville Harrison4A
FishersWestfield4A
Floyd CentralFloyd Central4A
Franklin CentralFranklin Central4A
Harrison (West Lafayette)McCutcheon4A
Indianapolis Broad RippleWarren Central4A
Indianapolis ManualBen Davis4A
Jay CountyFort Wayne South4A
MunsterMunster4A
Pendleton HeightsPendleton Heights4A
South Bend ClaySouth Bend Clay4A
Terre Haute SouthMooresville4A
ValparaisoMerrillville4A
Beech GroveIndianapolis Roncalli3A
EastbrookYorktown3A
Fort Wayne WayneFort Wayne Elmhurst3A
Franklin CountyGreensburg3A
Gibson SouthernEvansville Memorial3A
HammondHammond Gavit3A
Kankakee ValleyGriffith3A
LeoFort Wayne Concordia3A
Pike CentralJasper3A
PlymouthPlymouth3A
ShelbyvilleRushville3A
Silver CreekCharlestown3A
SouthmontWestern Boone3A
SullivanOwen Valley3A
West NobleNorthWood3A
WesternBenton Central3A
Brownstown CentralAustin2A
EastsideGarrett2A
Fountain CentralCarroll (Flora)2A
Hanover CentralHanover Central2A
HebronWinamac2A
Indian CreekHeritage Christian2A
JimtownWestview2A
LapelWinchester2A
North MiamiWabash2A
North PutnamTri-West2A
Oak HillOak Hill2A
ShenandoahKnightstown2A
South KnoxLinton-Stockton2A
Switzerland CountySouth Ripley2A
Tell CityEvansville Mater Dei2A
WoodlanFort Wayne Luers2A
Bowman AcademyKouts1A
CastonTri-County1A
Clay CityClay City1A
CovingtonTurkey Run1A
HamiltonFort Wayne Canterbury1A
Indianapolis AttucksUniversity1A
Jac-Cen-DelJac-Cen-Del1A
Lafayette Central CatholicLafayette Central Catholic1A
LoogooteeVincennes Rivet1A
New WashingtonSouth Central (Elizabeth)1A
Oregon-DavisOregon-Davis1A
OrleansNortheast Dubois1A
Randolph SouthernRandolph Southern1A
Southwestern (Shelbyville)Waldron1A
TecumsehWood Memorial1A
Wes-DelSouthern Wells1A
REGIONALS
SITE WINNER CLASS
Bedford North LawrenceFloyd Central4A
Huntington NorthFort Wayne Snider4A
SouthportBen Davis4A
ValparaisoMerrillville4A
JasperEvansville Memorial3A
Mount Vernon (Fortville)Rushville3A
PeruFort Wayne Concordia3A
Rensselaer CentralGriffith3A
CulverWinamac2A
Forest ParkAustin2A
Lawrence CentralWinchester2A
Lewis CassFort Wayne Luers2A
CastonFort Wayne Canterbury1A
North DaviessVincennes Rivet1A
Southwestern (Shelbyville)Waldron1A
Tri-CentralTurkey Run1A
SEMISTATES
SITE WINNER CLASS
ElkhartMerrillville4A
SouthportBen Davis4A
BedfordRushville3A
ElkhartFort Wayne Concordia3A
SouthportAustin2A
WarsawFort Wayne Luers2A
Bedford North LawrenceVincennes Rivet1A
WarsawFort Wayne Canterbury1A
STATE
SITE WINNER CLASS
Fort Wayne ColiseumBen Davis4A
Fort Wayne ColiseumFort Wayne Concordia3A
Fort Wayne ColiseumAustin2A
Fort Wayne ColiseumFort Wayne Canterbury1A